Zwycięstwo z Hermesem

W Niedzielę 19 października naprzeciwko nas staje drużyna, która nigdy nam "nie leżała" . Drużyna z którą jeszcze w drugiej lidze przegraliśmy obydwa mecze. Była drużyna naszego obecnego obrońcy Pawła Kobusa Hermes który był wtedy jej motorem napędowym. Wiedzieliśmy że czeka nas trudne spotkanie znając kilka ważnych postaci tej drużyny chociażby z osiedlowych boisk. Od początku staraliśmy się grać piłką co stworzyło nam kilka sytuacji ale brakowało skuteczności. Hermes wyszedł na prowadzenie wykorzystując zamieszanie w naszej obronie i wynik 0-1 utrzymał się do końca pierwszej połowy. W tym sezonie większość meczów wygraliśmy walką wybieganiem i determinacją mając w głowie myśl o pozycji lidera jesieni dobrze wiemy że nie mogliśmy tracić punktów i tak było też w tym meczu. Do remisu doprowadził Michał Karpiarz a na 2-1 podwyższył Karol Kruszewski. Zwyciężyliśmy ale znowu odrabiając straty znów walką do ostatniej minuty, zwyciężyliśmy bo doskonale w ostatniej akcji zachował się w bramce Damian broniąc sytuacje sam na sam a następnie dobitkę. 6 meczów 6 zwycięstw. Przed nami jeszcze dwa mecze i mecz z Magnatem o fotel lidera rundy jesiennej.

Gwiezdna - Hermes 2-1 ( 0-1 )