Lider B klasy pokonany

15 listopada kolejny zespół ligowy stanął naprzeciwko nas próbując odebrać nam punkty, tym razem była to Tęcza Korczew. Nie dało się gorzeć rozpocząć spotkania dwa proste błędy w obronie i po 2min meczu przegrywaliśmy 0-2 ale cóż już nie raz własnie w ten sposób rozpoczynaliśmy mecz i się podnosiliśmy. Bramkę kontaktową strzelił Karol Kruszewski a chwile później do remisu doprowadził młodszy z braci Kruszewskich Michał. Jeszcze przed przerwa Karol wyprowadził nas na prowadzenie 3-2. Druga połowa to już inna historia poszliśmy za ciosem walczyliśmy o każda piłkę czego efektem były kolejne bramki kolejno Michała, Karola i wszystko zakończył Michał ustalając wynik na 6-2. Który to już mecz gdzie na początku tracimy głupie bramki i potem musimy gonić wynik ale widocznie takie straty działają na nas pobudzająco i w sytuacji kiedy przegrywamy mając w głowie to że po prostu musimy wygrać za wszelką cenę włączamy 5 bieg a jak trzeba to i 6 i po końcowym gwizdku to my jesteśmy zwycięzcami.