Beniaminek pokonany

W 5 meczu rundy jesiennej zagraliśmy z tegorocznym beniaminkiem ligowym ekipą Bowce Krzesk. W meczu z takimi przeciwnikami naszym obowiązkiem jest zdobycie kompletu punktów. Objęliśmy prowadzenie po bramce Michała Karpiarza, ale po tym jak Jacek próbując zablokować strzał za pola karnego zostaje nabity piłka w ręce. Sędzia dyktuje rzut karny zamieniony następnie na bramkę. Do pierwszej połowy wynik 1-1. Druga część meczu zaczyna się dla nas w najgorszy możliwy sposób po ładnym precyzyjnym uderzeniu z rzutu wolnego przy którym Damian miał nie wiele do powiedzenia. Bowce wychodzą na prowadzenie. Sytuację uspokaja Artur Sulej który zachowując zimna krew w polu karnym doprowadza do remisu. Przeciwnicy mając jednak sporo szczęścia w kolejnej akcji po zamieszaniu podbramkowym po raz kolejny wychodzą na prowadzenie jednak my znów doprowadzamy do remisu bramkę strzela Jacek Nadolski i od tego momentu włączamy kolejny bieg. Prowadzenie daje nam bramka Karola Kruszewskiego wynik podwyższają Michał Kruszewski i Przemek Zając mecz kończy się wynikiem 6-3.