Ważna wygrana

Kolejny siódemkowy weekend zaczęliśmy od spotkania z utytułowaną drużyną tej ligi byłymi wielokrotnymi mistrzami Koroną Siedlce. od początku to Korona prowadziła grę a my mając szybkich zawodników liczyliśmy na kontrataki i rzeczywiście szanse były ale zawodziła skuteczność. Atakując to my nadzialiśmy się na kontrę Korony po której przeciwnicy objęli prowadzenie. jedna z kolejnych akcji rywali przyniosła im druga bramkę na 0-2.Gdyby nie Damian na bramce który świetnie wybronił rzut wolny byłoby 0-3. Ile to już razy przegrywaliśmy i potrafiliśmy się pozbierać. podnieść się walczyć i zwyciężyć. Tuż przed końcem pierwszej części gry uderzenie Jacka Nadolskiego z przed pola karnego paruje przed siebie bramkarz a ,,Tocka'' umiejętnie znajdując się w polu karnym strzela kontaktowa bramkę. Wynik do przerwy 1-2. Strzelając bramkę w końcówce pierwszej połowy od samego początku drugiej to my byliśmy stroną przeważająca co zostało potwierdzone bramką Artura Suleja który strzałem zza pola karnego doprowadził do remisu. Kolejny atak i kolejna bramka na prowadzenie wyprowadza nas Michał Kruszewski, który w swoim stylu po rajdzie lewa strona boiska umieszcza piłkę w siatce. na 4-2 strzela Przemek Zając ,, Pażdzioch'' a wynik na 5-2 ustala Michał Karpiarz. 3 mecz 3 zwycięstwo wygrana wygraną ale możemy być zadowoleni ze stylu w jakim tego dokonaliśmy to raz a dwa potrafiliśmy wygrać podnosząc się po nienajlepsze pierwszej połowie.Zagraliśmy w składzie: D.Niedziółka-Karol Niedziółka,Tokarzewski,Kamil Niedziółka-,Karpiarz,Nadolski,Sulej. Zagrali jeszcze M.Kruszewski i P.Zajac