PUCHAR JEST NASZ!!!

W meczu finałowym pucharu ligi Gwiezdna Flota pokonała Real Magnum 5-2 (3-1). Był to finał, ale tak naprawdę jak to powiedział Piotrek my ten puchar zdobyliśmy już tydzień temu pokonując Magnatta.

W sobotę wieczorem chłopaki z Realu poinformowali nas ze nie maja składu bo ludzie od nich chorują i chcą przełożyć mecz na co u nas większość głosowała na nie, więc się nie zgodziliśmy. Dostaliśmy odpowiedz że jeśli tak to przyjedziemy po odebranie pucharu, ale jak się okazało rywale mieli mało tego że pełny skład to jeszcze rezerwowych więc mecz się odbył. Cyniczne klaskanie w dłonie po meczu z okrzykiem: gratulacje nagrody fair-play jest chyba trochę nie na miejscu. Bo jak się okazało panowie mieliście skład i nie było potrzeby przekładać meczu. Pochwalenia jednak dla co niektórych zawodników Realu Magnum za szczere gratulacje, za to że zagraliście i zdobyliśmy ten puchar FAIR a nie WALKOWEREM.

To nie przedszkole tylko liga, która ma CWIERĆWIEKU swojej siedleckiej historii. Ktoś może powiedzieć to tylko Siódemki, to tylko podwórkowa liga. Tak pewnie ale to nasz świat, w którym chcemy zwyciężać, to nasz świat w którym piszemy swoją historię i możemy być tylko zadowoleni, że mamy w tej lidze takiego przeciwnika jak Magnatt czy inne zespoły, które traktują boisko jak pole walki i wszystko zostaje na boisku, na którym jesteśmy wrogami a po końcowym gwizdku jesteśmy kumplami i podajemy sobie ręce.