Zwycięstwo z Koroną

18 kwietnia Gwiezdna Flota po zeszłotygodniowej porażce z Helmutami w mocno okrojonym składzie przystąpiła do rywalizacji z Koroną. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Korony 0-1. Wiedzieliśmy że w końcu znajdziemy sposób na grę przeciwników gdyż wiadomo jak grają: wysokie wyjście i próba łapania na spalonego i własnie na to zbyt często ,,łapaliśmy'' się w pierwszej części gry. Posiadamy szybkich zawodników za którymi gracze Korony po prostu nie mieli sił biegać przez cały meczu. Nasze wybieganie oraz o niebo lepsza gra zespołowa niż tydzień temu poskutkowały strzelonymi golami. Po dwie bramki zdobyli niezawodni bracia Kruszewscy. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4-1 a my znów tak jak w rundzie jesienniej przegrywając potrafiliśmy się podnieść i zwyciężyć.