Pierwszy mecz i pierwsze zwycięstwo

20 września Zainaugurowaliśmy nowy sezon ,,siódemek''. od razu w pierwszym meczu trafiliśmy na mocnego przeciwnika jak na tą ligę Helmuty. Od początku staraliśmy się kreować grę czego efektem była nasza przewaga udokumentowana strzeleniem pierwszej bramki po indywidualnej akcji przez Michała Kruszewskiego. Przeciwnicy wyrównali jednak jeszcze przed przerwą po dobrze wykonanym rzucie rożnym, nasze błędy w kryciu przy tym elemencie gry stały się konsekwencja straconej bramki. do przerwy 1-1. Druga połowa zaczyna się od strzelenia bramki przez Jacka Nadolskiego który próbując dograć piłkę na ,,czyste pole'' Piotrkowi prawie że z połowy strzela bramkę na 2-1. idziemy za ciosem i po zespołowej akcji Piotr Wielgosz podwyższa na 3-1. Oczywiście przy dwu-bramkowym prowadzeniu wkrada się rozluźnienie i wynik brzmi 3-2 jednak kolejny raz instynktem snajperskim w polu karnym rywali wykazuje się Piotrek i wykańcza kolejną akcje prowadzimy 4-2. w końcówce nasz obrońca prokuruje rzut karny wykorzystany przez Helmuty i mecz kończy się wynikiem 4-3. Wystąpiliśmy w składzie D.Niedziółka-M.Kruszewski, P.Tokarzewski, M,Karpiarz-J.Nadolski, P.Wielgosz, A Sulej Zagrali także: Karol Niedziółka, Kamil Niedziółka