Lider B klasy pokonany

Mecz z Tęczą Korczew czyli liderem B-klasy zapowiadał się emocjonująco gdyż jak pokazały poprzednie potyczki rywalizacja z tym zespołem zawsze była zacięta. Mecz nie był ani emocjonujący ani ciekawy pod względem rywalizacji o zwycięstwo gdyż nasz dominacja nie podlegała dyskusji od pierwszej do ostatniej minuty a wynik 9-1 mówi sam za siebie. Zespół z Korczewa złamały dwie bramki bardzo szybko strzelone przez Przemka Zająca w pierwszych minutach meczu i po tym ciosie przeciwnicy juz się nie podnieśli a z minuty na minute coraz bardziej tracili ochotę do gry. Oprócz ,,Pażdziocha'' również po dwie bramki strzelili bracia Kruszewscy oraz Piotr Wielgosz, jedną bramkę strzelił również Michał Chmielak dla którego było to debiutanckie trafienie w Gwiezdnej Flocie.